درباره ما

ایگلولند مجموعه ای تفریحی-آموزشی با فضایی شاد و متنوع از انواع بازیها و سرگرمیهای جذاب و هیجان انگیز است که علاوه بر آن، با ارائه انواع پکیج ها و ورکشاپ های آموزشی هدفمند، برای کودکان 2 تا7 سال، در تلاش است تا خدماتی کامل را در راستای رشد و پرورش و تکامل کودکان فراهم کند. سرزمین ایگلوها یا کلبه های بازی ما با طراحی منحصر به فرد خود و با استفاده از تم رنگی ملایمی که دارد،باعث شده تا لذت حضور و استفاده از انواع امکانات آن برایتان متفاوت و خاص تر از هر تجربه ی دیگری باشد.

لذا در جهت پیشبرد اهداف مجموعه و با تاکید بر حل مسائل مربوط به رشد و پیشرفت بچه ها، درکسب انواع مهارتهای مختلف فیزیکی، اجتماعی، شناختی و اکتسابی آنها، کوشیده ایم تا محیطی بسیار شاد وپویا و در عین حال اثربخش را در حیطه پرورش کودکان را گردآوری نماییم.

برگزاری مدرسه بازی ، ورکشاپهای آموزشی و کارگاه های مادر و کودک و همچنین بهره بردن از پرسنل مجرب و کارآزموده، و استفاده از انواع بازیها و سرگرمیهای متنوع و چالش برانگیز برای کودکان از جمله فعالیتهای اثرگذار در مجموعه ایگلولند است که در فرایند رشد و تربیت آنها میتواند به طرز شایانی اثربخش باشد.

در کنار تمامی خدمات، مجموعه ایگلولند سالنی ویژه را برای برگزاری انواع مراسمهای مختلف تدارک دیده است و شما عزیزان متوانید خاطراتی خوش را در مناسبتهای مختلف سال با ما تجربه نمایید. همچنین میتوانید از آرایشگاه ویژه ی کودک ، که در فضایی اختصاصی با امکانات مربوطه برقرار است و کافه ای دنج برای رقم زدن لحظاتی خوش بهره مند شوید و در نهایت ساعاتی را بدون دغدغه با فرزند خود در ایگلولند سپری نمایید.

چشم انداز:
ایگلولند بر آن است تا با خلق سرزمینی رویایی، دنیایی پر از جذاب ترین و هیجان انگیزترین بازیها وشادیهای کودکانه را برای داشتن لحظاتی زیبا به کودک شما هدیه دهد. ما در تلاشیم با ارائه هوشمندانه ترین آموزشهای کاربردی و خلاقانه، با قابلیت الگوسازی در حوزه ی آموزش و پرورش، دراین حیطه پیشرو باشیم و بعنوان یکی از امن ترین و کامل ترین سرزمین بازی و پرورشی کودکان در کشور فعالیت نماییم.

#

اهداف:

1. فراهم کردن محیطی شاد و سرگرم کننده برای کودکان 2 تا 7 سال
2. شناخت نیازهای روحی و روانی کودکان و کمک به رشد و پرورش ذهنی و فیزیکی آنها که در نهایت به استعدادیابی صحیح در آنها ختم شود.
3. اجرای انواع ورکشاپهای آموزشی در راستای کمک به پیشرفت کودکان در یادگیری انواع مهارتهای اکتسابی ، اجتماعی و خلاقانه
4. ارائه خدمات رفاهی از قبیل آرایشگاه کودک ، کافی شاپ و سالن ویژه برگزاری مراسم خاص به جهت رفاه حال شما عزیزان
5. ارتقا دانش علمی و تجربی مربیان در حوزه های مختلف مربوط به امور تربیتی کودک
6. ایفای نقشی موثر در نگهداری و مراقبت از کودکان بطور روزانه یا ادواری با رعایت کامل اصول تربیتی
7. تلاش برای پیشرفت کمی و کیفی مجموعه به جهت کسب اعتماد مشتریان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی

#
#
#
#
#
#
ارزشها

از مهمترین ارزشهای اساسی ایگلولند:
کیفیت : ما با حفظ بالاترین استانداردهای موجود در زمینه فراهم آوردن انواع ملزومات بازی و سرگرمی ، آموزشی و پرورشی و خدمات رفاهی سعی کرده ایم رضایت شما عزیزان را جلب کنیم.
نوآوری : به دنبال کشف راههایی نوین و خلاقانه ، در جهت تکامل و دست یافتن به انواع روشهای مختلف آموزشی و تربیتی و سرگرمی کودکان همواره در تلاشیم تا نتایجی به مراتب موفق تر و کارآمدتر در پرورش خلاقیت و استعدادیابی کودکان داشته باشیم.
آموزش و پرورش : در کنار انواع بازیها و سرگرمی های مهیا شده در ایگلولند، از با ارزش ترین ارکان ما پیشبرد اهداف آموزشی و پرورشی کودکان در مسیری موفق است، تا بتوانند در دنیای شاد کودکانه خود، برای ساختن آینده ای روشنتر گام بردارند.
اعتماد و امنیت خاطر : کادر ما با ارائه فضاهایی متفاوت برای داشتن اوقاتی خوش و مفرح در کنار هم، با رعایت کلیه اصول اخلاقی، سعی میکند حس اعتماد و امنیت خاطر شما والدین عزیز و فرزندتان را جلب کرده و به کانونی تمام عیار برای رشد کودک شما مبدل گردد.

ماموریت:

ما باور داریم که سلامت روان کودکان و پرورش صحیح آنها، فاکتوری مهم در ساختن جامعه ای سالم و به مراتب ایده ال تر خواهد بود، از این رو تمامی تلاش خود را کرده ایم تا با بهره گیری از تیمی مجرب، دلسوز و متعهد به شما عزیزان در این راستا قدم برداریم.

ماموریت ایگلولند تحقق رویای شاد کودکان و میسر نمودن فضایی مناسب جهت رشد و شکوفایی آنهاست. بنابراین سعی کردیم تا با فراهم آوردن محیطی قابل اعتماد برای کودکان 2 تا 7 سال، انواع خدمات عالی رفاهی، آموزشی و سرگرمی را برای پیشبرد اهداف خود ارائه دهیم. لذا همواره در تلاشیم تا با الهام گرفتن از به روز ترین آموزشهای روز دنیا، سرویس های ویژه ای را در اختیار خانواده هایی که اولویت آنها رشد و پرورش فرزندانشان است، قرار دهیم.

#
#
#
#
#
#
#